Community Dance Project, Poland

_mg_8276

W ramach programu „OrlikLab” wczoraj w Dąbrowie nad Czarną odbyła się premiera spektaklu tanecznego „W poszukiwaniu jutra”. Tańczyli uczniowie gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Wydarzenie wspierali nasi Latający Animatorzy: Adam Kadenaci na etapie zbierania materiałów i Maga Radłowska przy tworzeniu scenariusza, choreografii i koordynowania prób.

„W poszukiwaniu jutra”
O miłości, która nie zna granic.
Siła miłości jest niesamowita. Potrafi związać ze sobą dwójkę osób na całe życie. Los może wystawiać związek na różne próby, jednak nawet największe przeciwności nie są w stanie zniszczyć uczucia, jakim darzą się ludzie. Każdy z nas marzy o takiej miłości…
Zapraszamy na spektakl taneczny pt. „W poszukiwaniu jutra”. Przedstawia on 3 niesamowite historie, które pokazują, że miłość może przezwyciężyć podziały społeczne, niechęć środowiska czy zawirowania wojenne. Scenariusz przedstawienia powstał na podstawie wspomnień mieszkańców gminy Aleksandrów oraz legend i wierzeń związanych z tymi terenami. Spektakl został przygotowany przez Magdalenę Radłowską, tancerkę i choreografkę specjalizującą się w community dance i uczniów Publicznego Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dąbrowie nad Czarną.

https://www.facebook.com/Magistic-DANCE-1528597137464584/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Back to top